Nedeľný piknik v SPM 18.6.2017

Pripravujeme pre Vás:  

 

 

Pozývame Vás  do múzea!  Už 18.6.2017 od 13.00  do 17.00 h. budete môcť  zažiť nedeľný piknik v Slovenskom poľnohospodárskom múzeu v Nitre. Pohodové popoludnie spestria rôzne sprievodné aktivity, hudba, divadelné predstavenie a nebude chýbať ani občerstvenie.
Pre najmenších návštevníkov je  prichystaný detský kútik, kreslenie, knihy, množstvo hier a zábavy o ktorú sa postarajú nitrianski skauti z  23. zboru Nitrava. Deti si môžu prezrieť  hospodársky dvor, previezť sa na detskom elektrickom vláčiku či Nitrianskou poľnou železnicou. Divadielko Svetielko z MC Klokanček sa predstaví hrou O kvietkoch a zvieratkách.
Pripravené sú ukážky práce na hrnčiarskom kruhu s možnosťou vyskúšať si prácu s hlinou s keramickou dielňou Hemka. V priestoroch Konzumu si spomeniete na „staré časy“ pri výstave hračiek s našou tradičnou Melta kávou v ruke. Sprístupnené budú objekty  skanzenu a v tráve môžete „džemovať“ s nitrianskou bluegrassovou skupinou Kitchen Grass.
Všetkých určite osviežia chute talianskej zmrzliny z Gio Caffé či pestrá ponuka nášho bufetu.
Skúste nechať autá doma, vezmite si košík, deku, loptu či bedminton, zavolajte priateľov a oddýchnite si  u nás v múzeu.

  • Anketa

    Akou formou získavate informácie o podujatiach v SPM?

    Výsledky

    Loading ... Loading ...
  • Partneri